Αρχική σελίδα ΟΔΟΠΟΙΙΑ Parking & Οδική Ασφάλεια DRD ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΑΚΡΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΙΤΡΙΝΟ PARK-DH-215
ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΜΕΣΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΟ PARK DH 215 M
DRD ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΜΕΣΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΟ PARK-DH-215-M
Back to products
ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΜΕΣΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ PARK DH 210 C
DRD ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΜΕΣΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ PARK-DH-210
ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΑΚΡΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΙΤΡΙΝΟ PARK DH 215 B
ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΑΚΡΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΙΤΡΙΝΟ PARK DH 215 A
ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΑΚΡΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΙΤΡΙΝΟ PARK DH 215 C
ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΑΚΡΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΙΤΡΙΝΟ PARK DH 215
Προβολή
DRD ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΑΚΡΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΙΤΡΙΝΟ PARK-DH-215
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κατηγορία: Parking & Οδική Ασφάλεια
social social social social social
  • Περιγραφή
Περιγραφή
Σαμαράκι ακριανό κομμάτι, κίτρινο, διαστάσεων 250Χ350Χυψ50mm.
ΚΙΤΡΙΝΟ PARK-DH-215-EY
ΜΑΥΡΟ PARK-DH-215-EB
Σαμαράκια-Εφαρμογές
  • Τα σαμαράκια είναι ο συνηθέστερος τρόπος για μείωση ταχύτητας σε διαβάσεις.
  • Μπορούν να τοποθετηθούν προσωρινά και μετά να μεταφερθούν σε άλλο σημείο.
Σαμαράκια-Πλεονεκτήματα
  • Έχουν εύκολη τοποθέτηση και δεν απαιτείται εξειδικευμένο προσωπικό.
  • Οι μειωτηρες ταχύτητας μεταφέρονται και αποθηκεύονται εύκολα.
  • Μπορούν να τοποθετηθούν μόνιμα ή προσωρινά.
  • Οι λαστιχένιοι μειωτήρες ταχύτητας έχουν καλύτερη πρόσφυση με το έδαφος σε σχέση με άλλα υλικά.
  • Δεν επηρεάζονται από τις συνθήκες του περιβάλλοντος όπως υγρασία, ηλιακή ακτινοβολία κτλ.
  • Διαθέτουν ακριανά κομμάτια για όμορφο αισθητικά αποτέλεσμα και μεγαλύτερη ασφάλεια.
  • Κατάλληλα για μεγάλους φόρτους κυκλοφορίας.
  • Ομαλό πέρασμα των οχημάτων και ροή της κυκλοφορίας.
Σχετικά προϊόντα
DRD ΜΠΑΡΑ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ 5 ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ PARK BBR5
DRD ΜΠΑΡΑ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ 5 ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ PARK BBR5 A
more
Προσθήκη στα Αγαπημένα
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
DRD ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΑΠΛΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΟΠ ΤΡΟΧΩΝ PARK DH PB 2
Απλό μεγάλο στοπ τροχών. Ένα τεμάχιο καλύπτει και τους 2 τροχούς του αυτοκινήτου. Διαστάσεις 1830Χ150Χ100mm. Τα μεγάλα στοπ τροχών PARK-DH-PB-2
more
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
DRD ΜΠΑΡΑ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ 3 ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ PARK UR2 01
DRD ΜΠΑΡΑ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ 3 ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ PARK UR2 01 A
DRD ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΠΑΧΥ PARK WP 4
Παχύ επιτοίχιο λάστιχο ιδανικό για να αποφεύγονται οι μικροζημιές σε χώρους στάθμευσης. Διαστάσεις 1000mm x 160mm x 50mm. Τα παχιά
DRD ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ ΜΟΝΟ ΟΙΚΙΑΚΟ ΣΤΟΠ ΤΡΟΧΟΥ PARK DH 225
Στοπ τροχού με ανακλαστικές ταινίες. Διαστάσεις 600Χ120Χ100mm. Τα στοπ τροχού DH-225 είναι κατασκευασμένα από ανακυκλωμένα ελαστικά αυτοκινήτων. Κατασκευάζονται με χύτευση
DRD ΜΠΑΡΑ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ ΜΕΓΑΛΗ FSU2L 10080 4218 GAL
Μπάρα ποδηλάτων σχήματος Π. Διαστάσεις 1000 mm x 800 mm. Μπορεί να διατεθεί και βαμμένη.
DRD ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ PARK DH PC B
DRD ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ PARK DH PC B 1
DRD ΜΠΑΡΑ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ 5 ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ PARK UR1 01
DRD ΜΠΑΡΑ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ 5 ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ PARK UR1 01 A