Αρχική σελίδα ΟΔΟΠΟΙΙΑ Parking & Οδική Ασφάλεια DRD ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΜΕΣΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ PARK-DH-210
ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΑΚΡΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΙΤΡΙΝΟ PARK DH 215 B
DRD ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΑΚΡΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΙΤΡΙΝΟ PARK-DH-215
Back to products
ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΑΚΡΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ PARK DH 210
DRD ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΑΚΡΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ PARK-DH-210
ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΜΕΣΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ PARK DH 210 C
ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΜΕΣΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ PARK DH 210 A
ΣΑΜΑΡΑΚΙ ΜΕΣΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ PARK DH 210 B
Προβολή
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κατηγορία: Parking & Οδική Ασφάλεια
social social social social social
  • Περιγραφή
Περιγραφή
ΚΙΤΡΙΝΟ PARK-DH-210-MY
ΜΑΥΡΟ PARK-DH-210-MB
Σαμαράκι μεσαίο κομμάτι κίτρινο. Κατάλληλο για μείωση ταχύτητας σε διαβάσεις πεζών, έξω από σχολεία, νοσοκομεία κτλ. Διαστάσεις 500Χ250Χυψ35mm.
Σαμαράκια-Εφαρμογές
  • Τα σαμαράκια είναι ο συνηθέστερος τρόπος για μείωση ταχύτητας σε διαβάσεις.
  • Μπορούν να τοποθετηθούν προσωρινά και μετά να μεταφερθούν σε άλλο σημείο.
Σαμαράκια-Πλεονεκτήματα
  • Έχουν εύκολη τοποθέτηση και δεν απαιτείται εξειδικευμένο προσωπικό.
  • Οι μειωτηρες ταχύτητας μεταφέρονται και αποθηκεύονται εύκολα.
  • Μπορούν να τοποθετηθούν μόνιμα ή προσωρινά.
  • Οι λαστιχένιοι μειωτήρες ταχύτητας έχουν καλύτερη πρόσφυση με το έδαφος σε σχέση με άλλα υλικά.
  • Δεν επηρεάζονται από τις συνθήκες του περιβάλλοντος όπως υγρασία, ηλιακή ακτινοβολία κτλ.
  • Διαθέτουν ακριανά κομμάτια για όμορφο αισθητικά αποτέλεσμα και μεγαλύτερη ασφάλεια.
  • Κατάλληλα για μεγάλους φόρτους κυκλοφορίας.
Ομαλό πέρασμα των οχημάτων και ροή της κυκλοφορίας
Σχετικά προϊόντα
DRD ΤΑΚΟΙ ΑΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ PARK DH WC 1
Τάκος για φορτηγά. Ακινητοποιεί το όχημα και δεν επιτρέπει την κίνηση του. Διαστάσεις 290mm x 190mm x 160mm. Οι ελαστικές σφήνες
more
Προσθήκη στα Αγαπημένα
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
DRD ΜΠΑΡΑ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ 3 ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ PARK UR2 01
DRD ΜΠΑΡΑ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ 3 ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ PARK UR2 01 A